2 recenzii

2 Rabbits

New to Booking.com 2 Rabbits Pret

Cazare New to Booking.com 2 Rabbits

Verifica disponibilitatea

Camere

Adulti

2 Rabbits 2 Rabbits 2 Rabbits 2 Rabbits 2 Rabbits 2 Rabbits 2 Rabbits 2 Rabbits

Oferind vedere la oraș, 2 Rabbits in Azuga oferă unități de cazare, o grădină, un bar și un lounge comun. Printre facilitățile acestei proprietăți se numără o bucătărie comună și securitate pe tot parcursul zilei, precum și Wi-Fi gratuit în întreaga proprietate. Unitatea de cazare oferă oaspeților spațiu de depozitare a bagajelor, parcare pentru biciclete și schimb valutar.

Oferind o terasă, unitățile au TV cu ecran plat și baie privată cu cabină de duș. De asemenea, sunt disponibile un cuptor cu microunde, un prăjitor de pâine și un frigider, precum și un aparat de cafea și un fierbător de apă.

În lunile mai calde, puteți folosi facilitățile de grătar și puteți lua masa pe terasa privată.

La gazdă sunt disponibile închirieri de echipament de schi și biciclete, iar zona este populară pentru schi și ciclism. La fața locului este disponibil un depozit pentru echipament de schi, iar lângă 2 Rabbits se pot face drumeții.

Castelul Peleș este la 12,2 km de proprietate, iar Casa Memorială George Enescu este la 12,7 km. Cel mai apropiat aeroport este Aeroportul Internațional Brașov-Ghimbav, situat la 43 km de 2 Rabbits.

Verifica disponibilitatea

Camere

Adulti


Proprietati similare

Apartament Darius

9.7 Personal  (3 recenzii)

Moieciu de Sus

Apartament Darius se află în Moieciu de Sus și include cazare și o piscină privată. Această proprietate oferă WiFi gratuit, acces la un balcon, parcar
Apartament Casy

9.3 Personal  (9 recenzii)

Uioara de Sus

Apartament Casy se află în Uioara de Sus și oferă WiFi gratuit și un balcon. Acest apartament cu aer condiționat pune la dispoziție 2 dormitoare, un
Anna Chalet

10 Locație excelentă!  (7 recenzii)

Breaza de Sus

Anna Chalet se află în Breaza de Sus, la 23 km de Stirbey Castle, și oferă WiFi gratuit, o terasă și parcare privată gratuită. Oaspeții de la acest ch
Anahouse

9.2 Personal  (132 recenzii)

Viseu de Sus

Pensiunea Stăncuta se află la numai 300 de metri de stația de tren cu aburi, de importanță istorică mocănița și oferă unități de cazare în care este p
A frame Cuib de Vultur

9.9 Locație excelentă!  (11 recenzii)

Porumbacu de Sus

A frame Cuib de Vultur este situat în Porumbacu de Sus, la doar 35 km de Piața Unirii și la 35 km de Pasajul Scărilor. Această proprietate oferă acces

Intrebari frecvente

  • Ce activități se pot desfășura la 2 Rabbits?

    2 Rabbits oferă următoarele activități/servicii (se pot aplica taxe):

    • Ciclism
    • Drumeții
    • Schi
    • Parc acvatic
    • Închiriere de biciclete
    • Tururi pe jos
    • Călărie
    • Tur sau curs despre cultura locală
    • Târături de bar
    • Tururi cu bicicleta

  • Cât costă sejurul la 2 Rabbits?

    Prețurile de la 2 Rabbits pot varia în funcție de sejurul dumneavoastră (de exemplu, datele, politica hotelului etc.). Pentru a vedea prețurile, introduceți datele.

  • Cât de departe este 2 Rabbits de centrul orașului Azuga?

    2 Rabbits se află la 700 de metri de centrul orașului Azuga. Toate distanțele sunt măsurate în linii drepte. Distanțele reale de călătorie pot varia.

  • În ce interval se poate face check-in și check-out la 2 Rabbits?

    La 2 Rabbits se poate face check-in începând cu ora 14:00, iar check-out până la ora 11:00.

Scor recenzii

Bazat pe 2 recenzii

8.5