09 Jan, 2020
Contra: Am fost sunati sa eliberam apartamentul și certați ,ca nu am realizat ca trebuie eliberat la ora 10:00 fix apartamentul , am fost sunati ca scoate copilul de 2 ani afara cu bona pe scări căci ei trebuie sa facă curat .Eu cu Soția fiind ieșiți sa servim cafeaua in oraș ! Mai mult este calorifere electrice pe ulei care fac gălăgie toată noaptea !





