AC Luxury Free Pool Resort
15 Strada D8, 905701 Mamaia Sat/Năvodari, Romania, Constanta County · Locație
- <span><span>Piscina in aer liber</span></span>
- <span><span>Limbi vorbite</span></span>
- <span><span>Wifi gratuit</span></span>
- <span><span>Pe malul mării</span></span>
- Private entrance
- <span><span>Bar</span></span>
- <span><span>Zona de plaja privata</span></span>
Despre cazare
AC Luxury Free Pool Resort oferă cazare în Mamaia Sat/Năvodari, la 2,6 km de Marina Regia și la 7,7 km de Lacul Siutghiol. Această proprietate de pe malul mării oferă acces la o terasă și Wi-Fi gratuit. Apartamentul are o piscină în aer liber și un lift.
Apartamentul cu aer condiționat este format din 1 dormitor, o cameră de zi, o bucătărie complet utilată, cu un cuptor, și 1 baie cu duș și uscător de păr. În apartament sunt disponibile prosoape și lenjerie de pat.
Proprietatea are un bar.
City Park Mall se află la 13,5 km de apartament, iar Piața Ovidiu este la 18 km de proprietate. Cel mai apropiat aeroport este Aeroportul Internațional Mihail Kogălniceanu, situat la 20 km de AC Luxury Free Pool Resort.
Facilități
Socket near the bed
- Kitchen
- <span><span>Cuptor</span></span>
- Fold-up bed
- Socket near the bed
- <span><span>Maşină de spălat</span></span>
- Air conditioning
- Kitchen
<span><span>Pâine de pâine</span></span>
- <span><span>Toaletă</span></span>
- Outdoors
<span><span>Facilități în cameră</span></span>
- <span><span>Baie</span></span>
- Barbecue
- Wardrobe or closet
- <span><span>Baie</span></span>
- <span><span>articole de toaletă gratuite</span></span>
- <span><span>Uscător de păr</span></span>
- <span><span>Duş</span></span>
Flat-screen TV
- <span><span>Canapea</span></span>
Room Amenities
- Languages Spoken
Parking
- <span><span>Canapea extensibilă</span></span>
- Sitting area
- <span><span>Fier</span></span>
<span><span>Accesibilitate</span></span>
- <span><span>Etaje superioare accesibile cu liftul</span></span>
<span><span>TV cu ecran plat</span></span>
- <span><span>Pe malul mării</span></span>
- <span><span>Zona de plajă privată Cost suplimentar</span></span>
- <span><span>Piscină privată</span></span>
- <span><span>Balcon</span></span>
- Barbecue
<span><span>Piscina in aer liber</span></span>
- <span><span>Sezonier</span></span>
- <span><span>Toate vârstele sunt binevenite</span></span>
- <span><span>Piscină mică</span></span>
<span><span>Spa</span></span>
- <span><span>Umbrele de plaja</span></span>
Spanish
- <span><span>Bar</span></span>
- Languages Spoken
<span><span>Activități</span></span>
- <span><span>Plajă</span></span>
<span><span>În aer liber și vedere</span></span>
- <span><span>Dormitor</span></span>
<span><span>Caracteristicile clădirii</span></span>
- <span><span>Apartament privat in bloc</span></span>
<span><span>Diverse</span></span>
- Mosquito net
- Languages Spoken
- <span><span>Lift</span></span>
- Private entrance
- <span><span>Limbi vorbite</span></span>
Living Area
- Languages Spoken
- Heating
Locație
15 Strada D8, 905701 Mamaia Sat/Năvodari, Romania, Constanta County
Recenziile oaspeților
Întrebări frecvente
<span><span>Ce activități se pot desfășura la AC Luxury Free Pool Resort?</span></span>
AC Luxury Free Pool Resort oferă următoarele activități/servicii (se pot aplica taxe):
- Pe malul mării
- Piscină
- Zona de plaja privata
- Plajă
<span><span>În ce interval se poate face check-in și check-out la AC Luxury Free Pool Resort?</span></span>
La AC Luxury Free Pool Resort se poate face check-in începând cu ora 16:00, iar check-out până la ora 11:00.
<span><span>Există o piscină privată pentru oaspeții care stau la AC Luxury Free Pool Resort?</span></span>
Da, există o piscină privată. Pe această pagină puteți afla mai multe despre aceasta și despre alte facilități la AC Luxury Free Pool Resort.
<span><span>AC Luxury Free Pool Resort are balcon?</span></span>
Da, există opțiuni la această proprietate care au balcon. Pe această pagină puteți afla mai multe despre aceasta și despre alte facilități la AC Luxury Free Pool Resort.
<span><span>Cât de departe este AC Luxury Free Pool Resort de centrul orașului Mamaia Sat/Năvodari?</span></span>
AC Luxury Free Pool Resort se află la 950 de metri de centrul orașului Mamaia Sat/Năvodari. Toate distanțele sunt măsurate în linii drepte. Distanțele reale de călătorie pot varia.
<span><span>AC Luxury Free Pool Resort are piscină?</span></span>
Da, acest hotel are piscină. Vedeți detalii despre piscină și alte facilități pe această pagină.
<span><span>Cât costă sejurul la AC Luxury Free Pool Resort?</span></span>
Prețurile de la AC Luxury Free Pool Resort pot varia în funcție de sejurul dvs. (de exemplu, datele, politica hotelului etc.). Pentru a vedea prețurile, introduceți datele.
<span><span>Câți oaspeți pot dormi la AC Luxury Free Pool Resort?</span></span>
AC Luxury Free Pool Resort poate găzdui această dimensiune de grup:
- 4 invitati
Pentru informații mai detaliate, consultați defalcarea opțiunilor de cazare pe această pagină.
<span><span>AC Luxury Free Pool Resort are terasă?</span></span>
Da, există opțiuni la această proprietate care au terasă. Pe această pagină puteți afla mai multe despre aceasta și despre alte facilități la AC Luxury Free Pool Resort.
<span><span>Câte dormitoare au AC Luxury Free Pool Resort?</span></span>
AC Luxury Free Pool Resort are următorul număr de dormitoare:
- 1 dormitor
Pentru informații mai detaliate, consultați defalcarea opțiunilor de cazare pe această pagină.
Alte cazări în Mamaia Sat/Navodari
Toate cazările →Adrian 209 Stefan Building Lake 2
Mamaia Sat/Navodari, Constanta County
321 -Grand Beach Apartment-
Mamaia Sat/Navodari, Constanta County
AA Apartment Tomis Villa
Mamaia Sat/Navodari, Constanta County