Hotel

A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain

Doinasului Complex Silver Mountain corp A ap 50, 500001 Poiana Brasov, Romania · Locație

9,5Excepțional79 recenzii
  • <span><span>Spa</span></span>
  • <span><span>Parcare privată</span></span>
  • <span><span>Wifi gratuit</span></span>
  • Private entrance
  • <span><span>Restaurant</span></span>
  • <span><span>Centru de fitness</span></span>
  • <span><span>Schi</span></span>
  • <span><span>Limbi vorbite</span></span>
  • Languages Spoken

Despre cazare

La 10,6 km de Turnul Negru din Poiana Brașov, A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain oferă cazare cu acces la o baie de aburi. Unitatea de cazare cu aer condiționat se află la 10,5 km de Turnul Alb, iar oaspeții pot beneficia de parcare privată și Wi-Fi gratuit. Unitatea de cazare are lift și o bucătărie comună pentru oaspeți.

Oferind o terasă și vedere la munte, apartamentul spațios include 3 dormitoare, un living, TV cu ecran plat cu canale prin cablu, o bucătărie utilată și 6 băi cu cabină de duș și cadă cu hidromasaj. O intrare privată duce oaspeții în apartament, unde se pot bucura de vin sau șampanie și fructe. Apartamentul oferă lenjerie de pat, prosoape și serviciu de călcătorie.

Există un restaurant modern și un snack bar.

Dacă doriți să descoperiți zona, în împrejurimi sunt posibile schi, ciclism și drumeții, iar apartamentul poate aranja un serviciu de închiriere de echipamente de schi.

Strada Sforii se află la 10,8 km de A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain, iar Piața Sfatului este la 10,8 km de proprietate. Cel mai apropiat aeroport este Aeroportul Internațional Sibiu, situat la 155 km de proprietate.

Facilități

Entertainment &amp; Family Services

  • <span><span>Garaj pentru parcare</span></span>
  • <span><span>Parcare accesibilă</span></span>

Socket near the bed

  • <span><span>Bucătărie comună</span></span>
  • <span><span>Scaun înalt</span></span>
  • <span><span>Masa de sufragerie</span></span>
  • <span><span>Media și tehnologie</span></span>
  • <span><span>Produse de curatenie</span></span>
  • <span><span>Aparat de cafea</span></span>
  • <span><span>Cuptor</span></span>
  • <span><span>Uscător</span></span>

<span><span>Pâine de pâine</span></span>

  • <span><span>Toaletă</span></span>
  • Outdoors
  • <span><span>Ceas cu alarmă</span></span>
  • <span><span>Dressing</span></span>
  • <span><span>Paturi foarte lungi (&gt; 6,5 ft)</span></span>

<span><span>Facilități în cameră</span></span>

  • <span><span>Baie</span></span>
  • Barbecue
  • <span><span>Baie suplimentară</span></span>
  • <span><span>Bideu</span></span>
  • <span><span>Baia pentru oaspeti</span></span>
  • Wardrobe or closet
  • <span><span>Papuci</span></span>
  • <span><span>Baie</span></span>

Flat-screen TV

  • Sitting area
  • <span><span>Canapea</span></span>
  • <span><span>Şemineu</span></span>
  • Air conditioning
  • <span><span>Birou</span></span>

Room Amenities

  • <span><span>Serviciu de streaming (cum ar fi Netflix)</span></span>
  • Languages Spoken
  • <span><span>Canale prin cablu</span></span>
  • <span><span>CD player</span></span>
  • <span><span>DVD player</span></span>
  • <span><span>Radio</span></span>
  • Non-smoking rooms

Parking

  • Electric kettle
  • <span><span>Canapea extensibilă</span></span>
  • <span><span>Suport de uscare pentru haine</span></span>
  • Living Area
  • Sitting area
  • Tile/Marble floor
  • <span><span>Aparat de ceai/cafea</span></span>
  • <span><span>Izolat fonic</span></span>

<span><span>Accesibilitate</span></span>

  • <span><span>Etaje superioare accesibile numai pe scări</span></span>

<span><span>TV cu ecran plat</span></span>

  • <span><span>Zona de picnic</span></span>
  • <span><span>Zona de luat masa in aer liber</span></span>
  • <span><span>Pâine de pâine</span></span>
  • <span><span>Balcon</span></span>
  • Barbecue

<span><span>Zone comune</span></span>

  • <span><span>Lounge comun/zonă TV</span></span>

<span><span>Spa</span></span>

  • <span><span>Masaj pe întregul corp</span></span>
  • <span><span>Masajul mainilor</span></span>
  • <span><span>Masajul capului</span></span>
  • <span><span>Masajul picioarelor</span></span>
  • <span><span>Masajul gâtului</span></span>
  • <span><span>Masaj spatelui</span></span>
  • <span><span>Baia de aburi</span></span>
  • <span><span>Baie în aer liber Cost suplimentar</span></span>

Spanish

  • <span><span>Snack bar</span></span>
  • <span><span>Mini-bar</span></span>
  • <span><span>Restaurant</span></span>
  • Languages Spoken

<span><span>Activități</span></span>

  • <span><span>Închiriere de schi la fața locului</span></span>
  • <span><span>Scoala de schi Cost suplimentar</span></span>
  • <span><span>Călărie Taxă suplimentară În afara amplasamentului</span></span>
  • <span><span>Ciclism în afara amplasamentului</span></span>
  • <span><span>Drumeții în afara amplasamentului</span></span>
  • <span><span>Schi</span></span>

<span><span>În aer liber și vedere</span></span>

  • <span><span>Vedere la curtea interioară</span></span>
  • <span><span>Vedere de reper</span></span>
  • <span><span>Vedere la munte</span></span>
  • <span><span>Vedere la grădină</span></span>
  • <span><span>Dormitor</span></span>

<span><span>Caracteristicile clădirii</span></span>

  • <span><span>Apartament privat in bloc</span></span>
  • <span><span>Detașat</span></span>

<span><span>Servicii de recepție</span></span>

  • <span><span>Factura furnizata</span></span>
  • <span><span>Check-in/out privat</span></span>
  • <span><span>Check-in/out rapid</span></span>

Family rooms

  • <span><span>Cărți, DVD-uri sau muzică pentru copii</span></span>
  • English

<span><span>Servicii de curatenie</span></span>

  • <span><span>Serviciu de călcat</span></span>

<span><span>Diverse</span></span>

  • Mosquito net
  • <span><span>Limbi vorbite</span></span>
  • Languages Spoken
  • <span><span>Camere izolate fonic</span></span>
  • <span><span>Lift</span></span>
  • Private entrance
  • <span><span>Limbi vorbite</span></span>

<span><span>Siguranță și securitate</span></span>

  • <span><span>Stingătoare de incendiu</span></span>
  • <span><span>CCTV în afara proprietății</span></span>
  • <span><span>CCTV în zonele comune</span></span>
  • <span><span>Alarme de fum</span></span>
  • <span><span>Acces cu cardul cheie</span></span>
  • <span><span>Acces cu cheie</span></span>
  • <span><span>Securitate 24 de ore din 24</span></span>
  • <span><span>Seif</span></span>

Living Area

  • Languages Spoken
  • Heating

Locație

Doinasului Complex Silver Mountain corp A ap 50, 500001 Poiana Brasov, Romania

Recenziile oaspeților

9,5
Excepționaldin 79 recenzii
F
FlorinApartament cu 3 dormitoare
RO

Excepţional

+Apartamentul

−Problema intrării in clădire

O
OlgaApartament cu 3 dormitoare
UA

I felt like a millionaire here in my own penthouse!

+We really enjoyed as if it was a 5* hotel, may be even better! as if there was an invisible host near. Everything is thought of before we thought we could need it! Table games, wood for fire, coffee tablets, bath robes, oil for sauna, spices in the kitchen, washing mashine for clothes and plates. you are amazing!

A
AnonymousApartament cu 3 dormitoare
RO

Nice comfortable place.

+Loads of room, good tv, great bathrooms.

−No plug for kitchen sink. Plates not dishwasher proof. No instructions for heating controls. Only 1 plug for 3baths, couldn’t work out how to put the radiators on in the bathrooms.

M
MicheleApartament cu 3 dormitoare
IT

Week end a Poina Brasov

+Appartamento ben attrezzato, spazioso e confortevole.

−Tante piccole cose non funzionavano e ritengo che il proprietario lo sapeva : il televisore nella camera da letto principale, due fuochi della cucina, lo scarico del water di uno dei bagni, il riscaldamento elettrico di ...

M
MariusApartament cu 3 dormitoare
RO

Excepţional

+Totul a fost foarte bine. Arata exact ca in poze. Recomand cu incredere !

C
CristianApartament cu 3 dormitoare
RO

Impresionant

+Privelistea, confortul, amenajarea apartamentului

L
LianaApartament cu 3 dormitoare
RO

Excepţional

+Penthouse spatios, confortabil. Ambianta primitoare, cu spatii vitrate mari, ce lasa lumina naturala sa inunde livingul. Design placut, cu bun gust.

Y
YehudaApartament cu 3 dormitoare
IL

Lovely penthouse, highly recommended.

+Great facilities and location. Saw a bear at night!

−Wasnt clear that the pool required extra payment.

Întrebări frecvente

<span><span>A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain este popular printre familii?</span></span>

Da, A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain este popular printre oaspeții care rezervă sejururi în familie.

<span><span>Cât de departe este A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain de centrul orașului Poiana Brașov?</span></span>

A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain se află la 1,1 km de centrul orașului Poiana Brașov. Toate distanțele sunt măsurate în linii drepte. Distanțele reale de călătorie pot varia.

<span><span>Cât costă sejurul la A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain?</span></span>

Prețurile de la A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain pot varia în funcție de sejurul dvs. (de exemplu, datele, politica hotelului etc.). Pentru a vedea prețurile, introduceți datele.

<span><span>Ce activități se pot desfășura la A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain?</span></span>

A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain oferă următoarele activități/servicii (se pot aplica taxe):

  • Spa
  • Centru de fitness
  • Sauna
  • Masaj
  • Baie turcească/de aburi
  • Ciclism
  • Drumeții
  • Schi
  • Baia de aburi
  • Baie în aer liber
  • Masajul capului
  • Călărie
  • Masajul gâtului
  • Masaj pe întregul corp
  • Masaj spatelui
  • Masajul mainilor
  • Masajul picioarelor
<span><span>Câți oaspeți pot dormi la A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain?</span></span>

A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain poate găzdui această dimensiune de grup:

  • 6 invitati

Pentru informații mai detaliate, consultați defalcarea opțiunilor de cazare pe această pagină.

<span><span>A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain are balcon?</span></span>

Da, există opțiuni la această proprietate care au balcon. Pe această pagină puteți afla mai multe despre aceasta și despre alte facilități la A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain.

<span><span>La A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain există restaurant?</span></span>

A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain are 1 restaurant:

  • Stana Turistica
<span><span>A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain are terasă?</span></span>

Da, există opțiuni la această proprietate care au terasă. Pe această pagină puteți afla mai multe despre aceasta și despre alte facilități la A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain.

<span><span>În ce interval se poate face check-in și check-out la A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain?</span></span>

La A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain se poate face check-in începând cu ora 16:00, iar check-out, până la ora 12:00.

<span><span>Câte dormitoare au A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain?</span></span>

A50 Cape Town Penthouse - Silver Mountain are următorul număr de dormitoare:

  • 3 dormitoare

Pentru informații mai detaliate, consultați defalcarea opțiunilor de cazare pe această pagină.

Alte cazări în Poiana Brasov

Toate cazările →
Pensiune

Vila Berlin

Poiana Brasov, Brasov

9,6Excepțional· 40 recenzii
Pensiune

Vila Vladimir

Poiana Brasov, Brasov

9,5Excepțional· 213 recenzii
Casă de vacanță

Villa Quad

Poiana Brasov, Brasov

8,5Fabulos· 62 recenzii
B&B

Casa Thomas

Poiana Brasov, Brasov

7,7Bine· 8 recenzii